اتک:

برندی متعلق به شرکت شیمی قهرمان که اخیرا حواشی زیادی برای خود دارد. شرکت شیمی قهرمان برند های متفاوتی برای شرکت خود اعم از رووف، اتک، قهرمان، اتک پلاست دارد. مطلبی که مارا وادار به نوشتن این مطلب میکند، توضیحات حواشی و اخبار این شرکت است.

اتک واگذار می شود!

شرکت شیمی قهرمان برند اتک خود را به شرکت زرین پخش زاگرس واگذار میکند. این شرکت قبل تر هم محصولات قهرمان را به شرکت دیگری واگذار کرد. نکته منفی این مطلب این است که طبق اطلاعاتی که از ویزیتور های شرکت داریم فعلا محصولات گالنی اتک با حجم 10 و 20 لیتر دیگر در خط تولید قرار ندارند. همچنین اتک هیچ بری درباره تولید مجدد محصولات گالنی به ما نداده است.

پس خریدارانی که قصد خرید محصولات چند منظوره، شیشه پاک کن، مایع لباسشویی و دیگر محصولاتی که در بیستینو از شرکت اتک به صورت گالنی موجود بود را دارند حتما دنبال برند جایگزین در سایت بیستینو باشند و یا برای اطلاععات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل فرمایند.

امیدواریم که بازار نا به سامان مواد شوینده و بهداشتی که هر روز کالایی تولید نمیشود و یا کارخانه ای ورشکسته می شود و یا محصولی نایاب می شود هم رو به روال رود. پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما و همچنین انتخاب سایت بیستینو برای خرید سپاسگذاریم.

بیستینو همیشه سعی در برقرار ارتباط صحیح با مشتری است. به گونه ای سعی داریم این ارتباط را سازماندهی کنیم که هیچگاه در فروش محصولات سروران عزیزمان ناخوشنود نباشند. قیمت گذاری صحیح، سایتی با قیمت های به روز و منصفانه، کیفیت مناسب محصولات موجود در سایت، تحویل به موقع و هماهنگی های لازم برای ارسال و… همچنین بیستینو با حضور فعال در ترب و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و کارنامه سفید همیشه سپاسگذار مشتریان عزیز است.