سلام 🙂

بیستینو عمده فروشی آنلاین در بستر وب یا اینترنته که شما میتونید تکی با حداقل قیمت یعنی به قیمت عمده ازش خرید کنید. اگر که قیمت پخش بیستینو رو میخواید که باید سفارشتون بالای ۲ میلیون باشه تا حداقل ۵ درصد روی هر کالا به قیمت کمتری خرید کنید. “بیستینو داره تمام تلاشش رو برای ارائه همه محصولات موجود به صورت گالنی ۱۰ و ۲۰ لیتر میکنه تا برای کسایی که جنس خوب رو با حجم زیادتر و قیمت کمتر میخوان فراهم کنه”

خرید از بیستینو: 

لیست محصولات بیستینو را از مسئول فروش و پخش در واتساپ یا تلگرام بگیرید و نگاه کنید! اگر راحتید داخل سایت ثبت سفارش کنید براتون میاریم اگرم نه به همان شماره فروش بیستینو ۰۹۳۰۱۸۰۲۷۴۰ تماس بگیرید تا براتون ثبت شه. حالا اینم بگیم بد نیست که بدونید، بخاطر شرایط اقتصادی که خودتون می بینید همیشه همه کالا های داخل لیست محصولات و سایت موجود نیست. یعنی بهتره بگم تا حالا تو چند سال اخیر ندیدم که همش با هم موجود باشه. بخاطر ناز و ادای شرکتای پخش و تولیدکننده های محترممون شخصا ندیدم. پس کم و کاستی سایت بیستینو رو به بزرگی وجودتون ببخشید.

فعالیت ها:

بیستینو مغازه کوچیک شوینده که بعد از چند سال تلاش و لطف خدا تونست با تهیه انبار و وسایل حمل و نقل خودش پخش کنه و سایت راه اندازی کنه. در زمینه مواد شوینده هم که داره تمام تلاششو برای ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب میکنه. اخیرا هم سیاست های فروش رو روی کالاهای با حجم بالا یا همان محصولات گالنی متمرکز میکند. تمام تلاش بیستینو برای تهیه و توزیع محصولات شوینده ای است که در حجم کم در بازار موجود است. در واقع همه چی در حجم بالا.

ارسال سفارشات:

در زمینه حمل و نقل و ارسال سفارشات ذکر کنم که بعد از ثبت سفارش اس ام اس حاوی کد سفارشتون برای شما ارسال میشه. ارسال از بعد از ثبت سفارش تا دو روز کاری زمانبر هست گاها به دلیل شلوغی و حجم زیاد کار ممکنه سفارش بیشتر هم طول بکشه اونم تا حالا خیلی کم پیش اومده. البته قبلش حتما با شماره تلفنی که داخل سایت ثبت کردید تمام میگیریم. سفارشات برای ارسال در بیستینو در شهر تهران به دو محدوده مناطق 3-4-7-8-13-14 و باقی مناطق شهر تهران تقسیم می شود که در حوزه اول هزینه ارسال سفارشات زیر 500 تومن 40 هزار تومان و باقی مناطق 65 هزار تومان است.

داخل شهر تهران سفارشات با پیک خود بیستینو ارسال میشه و بالای 500 تومن رایگانه و برای شهرستان تا ۵ کیلو به پست تحویل میگردد و بالای آن را به باربری ارسال میکنیم و برای شهرستان ارسال رایگان نداریم.

رویه ارسال سفارش برای شهرستان از طریق پست و باربری تا ۳ روز کاری بعد از تکمیل وجه است. مابقی زمانی که به دست شما برسد و یا به باربری شهرتان برسد هم از دست بیستینو خارج است.

سفارشات نهایتا تا ۲ روز در حالت بررسی و انتظار میمانند و در صورت تکمیل نکردن وجه سفارش کنسل میشود.