بررسی خرید کیسه زباله:

کیسه زباله کیلویی فله یا رول شرکتی؟ کدام بهتر است؟ کدام اقتصادی تر است؟ آیا این دو با هم تفاوتی دارند؟ کیفیت کدام یک بالاتر است؟

برای خرید کیسه زباله کیلویی یا همان فله و کیسه زباله هایی که توسط شرکتهای برند با نام تجاری تولید می شوند باید به چند نکته توجه داشته باشید.

محل نگهداری از محصول: 

کیسه زباله های فله در گونی های 25 کیلویی تولید و ارائه می شوند که اگر در مقادیر بالا خرید دارید باید فکر محل نگهداری آنها هم باشید ولی کیسه زباله های شرکتی و برند که به صورت رول خریداری میکنید از جهت نگهداری بسیار کم حجم تر و آسان تر هستند.

وزن بالا تعداد کم:

کیسه زباله های کیلویی بر عکس تولیدات شرکتی برند وزن بسیار بالا و ضخامت خیلی بیشتری دارند. این ضخامت و وزن بیشتر دلیل بر کیفیت بالاتر نیست. پس ممکن است شما قیمت بیشتری برای کیسه زباله های شرکتی برند پرداخت کنید ولی به همان نسبت تعداد بیشتری خرید می کنید. البته که از کیفیت هم مطمئن هستید.

مواد اولیه تولیدات و کیفیت:

شما هیچ شناختی از تولیدی های کیسه زباله های کیلویی ندارید. از چه موادی استفاده میکنند؟ نو یا بازیافتی؟ کیفیت تولیدات در چه حد است؟ قابل بازیافت مجدد هستند یا خیر! آیا تجزیه پذیر هستند؟ کی تولید شدند؟ تاریخ انقضای آنها و توضیحات دیگر. این موارد در حین استفاده خود را نشان میدهند که برای بازگرداندن کالا و یا مرجوعی در صورت امکان بسیار دیر است. البته قابل ذکر است که تولیدی های بسیار خوب و حلال خور هم وجود دارند که پیدا کردن آنها کار راحتی نیست.

برعکس تمام موارد مذکور در بند 3 کیسه زباله های شرکتی برند مثل بادوک که سابقه بسیار عالی و تولیدات درجه یکی دارد هر اطلاعاتی که مورد نیاز شماست را روی کالا درج و با قیمت عالی در اختیار شما قرار میدهد. این برند با بکار گیری مواد اولیه مرغوب و نو در تولیدات خود کیفیت عالی و  کیسه زباله ای مقاوم با قدرت تحمل و کشسانی بالا به شما ارائه می دهد.

میزان وزن زباله ها و بارگیری کیسه زباله:

یکی از نکاتی که باید توجه کرد میزان بارگیری کیسه زباله است. با افزایش سایز کیسه زباله های میزان تحمل بار و قدرت مقاوت آنها بالاتر می رود. نکته ای که در تولیدات کیسه زباله های فله باید توجه شود درجه کیفیت آنهاست. کیسه زباله های فله میانگین در 4 درجه تقسیم بندی می شوند که در قیمت آنها بسیار تاثیر گذار است. درجه اول که با کمترین تحمل بار و کشسانی، تا درجه 4 که بیشترین تحمل وزن بار و کشسانی عالی دارند. که بنظر بیستینو بهترین کیفیت کیسه زباله های فله با بالاترین قدرت تحمل بسیار بهتر از بهترین برند های شرکتی است. ولی تا جایی که ما در فروش تجربه کسب کردیم در 90 درصد موارد کیسه زباله های شرکتی و برند جوابگو و مورد استفاده هستند.

جمع بندی نهایی طبق تجربه ما در فروش کیسه های زباله و بازخورد شرکت ها و ارگانهایی که از ما خرید میکنند میتوانیم بگوییم که برای استفاده کیسه زباله با قدرت تحمل بار بالای 10 تا 20 کیلو ( بسته به سایز کیسه زباله از 70*90 تا 100*130) پیشنهاد ما کیسه زباله های فله با بالاترین کیفیت است ولی برای وزن های متعارف زیر مقادر مذکور قطعا کیسه زباله های رول شرکتهای برند است. شما باید قیمت را در مقایسه با تعداد در هر کیلوگرم، کیفیت، مقاومت در برابر اجسام تیز و میزان کشسانی برای جابجایی کیسه بسنجید و اصلا اصلا اصلا به قیمت هر کیلو نگاه نکنید.

بیستینو همیشه سعی در برقرار ارتباط صحیح با مشتری است. به گونه ای سعی داریم این ارتباط را سازماندهی کنیم که هیچگاه در فروش محصولات سروران عزیزمان ناخوشنود نباشند. قیمت گذاری صحیح، سایتی با قیمت های به روز و منصفانه، کیفیت مناسب محصولات موجود در سایت، تحویل به موقع و هماهنگی های لازم برای ارسال و… همچنین بیستینو با حضور فعال در ترب و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و کارنامه سفید همیشه سپاسگذار مشتریان عزیز است.